Biz Kimiz?

2019 yılında kurulan Winergy Technologies, donanım ve yazılım hizmetleriyle yapılara enerji verimlilik çözümleri sunan ve farklı sektörlerde hizmet veren Bakanlık Onaylı Enerji Verimliliği Danışmanlığı (EVD) firmasıdır. Alanında uzman ve dinamik kadrosuyla yüksek enerji tüketimi olan tesislerin enerji ve çevre politikalarına mühendislik çözümleri ile etki eden bir teknoloji şirketidir.

Bu kapsamda ekipman performanslarında iyileşme ve ömürlerinde uzama, hizmet kalitesinin artması, yüksek konfor, sağlanan tasarruf sayesinde yatırımların finanse edilebilmesi, çevre kirliliğinin önlenmesi ve doğal kaynakların sürdürülebilirliği için kurum ve kuruluşların tamamında enerji yönetim ve verimlilik çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Teknolojik enerji ölçüm cihazları ve bünyesinde geliştirdiği enerji analiz simülasyonu ile her bina için 110’dan fazla veriyi analiz ederek binanın tüm enerji tüketim problemlerini tespit edebilmektedir. Böylece enerji tüketimi sorunlarına, en verimli, doğru ve bütüncül bir yaklaşımla mühendislik çözümleri sunulmaktadır.

Bina ve Sanayiler için enerji verimliliğine yönelik etüt, proje ve danışmanlık hizmetleri adına Enerji Verimliliği ve Çevre Dairesi Başkanlığı’nca yetkilendirilmiştir. Bununla birlikte, eğitim yetkisine sahip sayılı şirketlerler arasındadır. Enerji Yöneticiliği Sertifikalandırma Eğitimi ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Bakanlığın Resmi Web Sitesinde Yayınlanmış Olan Yetkilendirilmiş EVD Firmasında 37. Sırada KARAL YAZILIM İNŞAAT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK SANAYİ VE ANONİM ŞİRKETİ unvani ile gerekli yetkileleri almıştır.

https://evcedyetkilendirme.enerji.gov.tr/verimlilik/y_yetki_b_a_d_sirketler.aspx